آنتی ویروس Malwarebytes Anti Malware Full ورژن 3.4.1.1

آنتی ویروس Malwarebytes Anti Malware Full ورژن 3.4.1.1

آنتی ویروس  Malwarebytes Anti Malware Full

ورژن 3.4.1.1    ||    حجم 43.3 مگابایت

 

اپ آنتی ویروس موبایل « مالوربایت » Malwarebytes Anti Malware Full ورژن 4.1.1 برای همه سیستم عامل‌ها در دسترس است.

این اپ آنتی ویروس موبایل یا تبلت شما را به خوبی اسکن می‌کند. برنامه‌های جاسوسی و تروجان‌ها را یافته و آنها را نابود می‌کند. با استفاده از آن می‌توانید روی اپ‌های موبایل خود رمز گذاشته و از دسترسی های غیرمجاز به اطلاعات شخصی‌تان جلوگیری کنید. اگر لینکی مخرب و آلوده برای شما ارسال شود، آن را شناسایی کرده و به شما اطلاع می‌دهد.

تیم امنیت « فرشید لند » نصب این اپ را در کنار دیگر اپ های محافظتی اکیدا توصیه می‌کند. به این روش تامین امنیت Secondary Security گفته می‌شود. این خط مشی بالاترین سطح تامین امنیت را در دنیای دیجیتالی تضمین می‌کند. به خاطر داشته باشید لحاظ کردن این شیوه از تامین امنیت نیاز به سخت افزار بسیار قوی دارد.

فقط این موضوع حائز اهمیت است که آپدیت کردن این اپ تنها با استفاده از تغییر آی پی ایران امکان پذیر است. ایران در لیست تحریم‌های این نرم افزار قرار دارد.

نکته بسیار بسیار حیاتی در مورد اپ های محافظتی و امنیتی، آپدیت کردن مدام آنهاست. تیم امنیت « فرشید لند » توصیه می کند روزی سه بار چنین اپ هایی را آپدیت کنید. کاربرانی که موبایل، فبلت یا تبلت آنها قدیمی بوده و سخت افزار ضعیف‌تر دارند می‌توانند ورژن‌های پایین‌تر را دانلود و نصب کنند.